Image

Platobná brána

Umožnite zákazníkom zaplatiť kartou. Priamo vo vašom e-shope! Stali sme sa partnerom Slovenskej sporiteľne, vďaka čomu našim klientom ponúkame profesiálne služby online platobnej brány. Platobná brána GP webpay od Global Payments takto môžete mať až na 12 mesiacov zadarmo.

sro-jv-slovakia_local_rgb.svg?la=sk-SK&hash=A13C750B680735F150D8022EBE264C32

Čo treba vedieť o Global Payments

Hlavné výhody GP webpay

  • jednoduché prepojenie brány s najrozšírenejšími eshop platformami,
  • prijímanie platobných kariet kartových spoločností Visa, Mastercard a Diners Club,
  • sofistikované užívateľské rozhranie – intuitívny dizajn, optimalizácia pre všetky mobilné zariadenia,
  • rozšírené funkcie uľahčujúce platby – opakujúce sa platby, Fastpay, Masterpass, Mastercard Mobile, platby PUSH,
  • systém detekcie podvodov,
  • najvyššie možné zabezpečenie pomocou 3-D Secure,
  • webové služby – integrácia administratívneho rozhrania do systému,
  • konzultácia a podpora tímu odborníkov – realizácia a prevádzka,
  • podpora 19 jazykových verzií.

Profesionál na trhu

Global Payments je popredný svetový poskytovateľ platobných technológií a softvérových riešení. Vďaka našim technológiám, službám a odborným znalostiam poskytujeme širokú škálu riešení a inovácií, ktoré zákazníkom umožňujú prijímať rôzne typy platieb, a tak efektívnejšie podnikať.

Produkty a služby na mieru

Širokú škálu platobných riešení, teda rôzne typy platobných terminálov a platieb online, si sami vyvíjame. Preto majú naši zákazníci všetky technologické novinky k dispozícii ako prví. GP dokáže uspokojiť akéhokoľvek zákazníka, od malého podnikateľa až po veľké nadnárodné spoločnosti.

Americké zázemie

Sídlime v Atlante, v americkom štáte Georgia, máme 24 000 zamestnancov a naši zákazníci a partneri sa nachádzajú v 38 krajinách Severnej Ameriky, Európy, Ázie, Tichomoria a Brazílie. Časopis Fortune zaradil Global Payments do rebríčka Fortune 500 Company.

50 rokov skúseností

Za 50 rokov na trhu naša firma nahromadila množstvo cenných skúseností a technologických znalostí. Od roku 1960 sme lídrom na trhu v USA. Naša bývalá materská spoločnosť National Data Corporation sa stala priekopníkom v oblasti spracovania platieb.

Budúcnosť je v online platbách

GP webpay patrí medzi najpoužívanejšie platobné brány v slovenských e-shopoch. Spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy. Akceptuje väčšinu svetových platobných kariet, Google i Apple Pay a elektronickú peňaženku. Brána je k dispozícii v 19 jazykových mutáciách, prijíma 7 mien a je plne responzívna.

Platobnú bránu GP webpay je možné integrovať do prostredia vášho e-shopu.

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste

Naša platobná brána spĺňa medzinárodné štandardy 3D Secure. O citlivé údaje sa nikdy s e-shopmi nedelíme a ako jedni z mála na Slovensku každoročne prechádzame najprísnejším medzinárodným bezpečnostným auditom PCI DSS.

w950_0_0_500_425_0_m_1632817117452.platobne-riesenia-global-payments.jpg.webp