Naše služby

 • Webstránky

  Čo to je?
  Klasická webstránka obsahuje text a multimediálne prvky (obrázky, video, audio) prepojené hypertextovými odkazmi (linkami). Každá stránka má svoju hlavičku s názvom a logom, menu s podstránkami, vyhľadávanie a samotný obsah štruktúrovaný podľa svojho rozsahu. Podľa potreby je doplnená ďalšími funkcionalitami, ako sú napr. rôzne widgety a interaktívne prvky.

  Jej hlavným účelom je informovať zákazníkov firmy o svojich produktoch, aktivitách a úspechoch. Kvôli prehľadnosti má jasnú a logickú štruktúru, aby sa na nej dali nájsť všetky dôležité informácie niekoľkými klikmi.

  Prečo to potrebujem?
  Klasická stránka je základným typom webovej prezentácie pre začínajúcu firmu, ale tiež pre zabehnutý biznis, ktorý chce propagovať svoje produkty a služby aj na internete. Ponúka široké možnosti prepojenia dizajnu a obsahu stránky tak, aby zvýraznila prednosti vášho podnikania a vybudovala si dôveru u vašich zákazníkov. Stránku môžete postupne dopĺňať novým obsahom, ale aj funkciami podľa svojich potrieb.

  Prečo zvoliť nás?
  Možno si poviete, že webovú stránku si dokážete urobiť aj sami alebo že vám ju ako kamarátsku službu urobí niekto známy alebo z rodiny. Pozor, hoci investícia do webovej stránky čaká na začiatku podnikania každú firmu, sú to veľmi dobre investované financie. Možno webovú stránku dokáže urobiť dnes hocikto, ale kvalitnú webovú prezentáciu vašej firmy, ktorá vás bude absolútne reprezentovať, bude dokonale funkčná a vždy pripravená na ďalšie vylepšenia, vám dokáže vytvoriť len profesionál.

  Máme za sebou už približne 300 úspešných projektov. Ku každému z nich pristupujeme osobitne a jedinečne – navrhovaniu dizajnu a samotnému programovaniu sa venuje náš 8-­‐členný tím priemerne 40 hodín. Nepochybujte o tom, že kvalita takejto práce je na omnoho vyššej úrovni ako len úprava rôznych šablón, ktoré síce celý proces výroby webu zjednoduší, ale zároveň sa podpíše aj na jeho kvalite.
 • Web design

  Čo to je?
  Web design je spôsob, ako vaša stránka na internete vyzerá. Je to prvá vec, ktorou oslovujete svojich budúcich zákazníkov. Vždy je to len prvých pár sekúnd, ktoré rozhodujú o tom, či návštevníka vášho webu oslovíte, alebo z neho odíde preč. Preto webdizajn má rozhodujúcu, aj keď nie najdôležitejšiu funkciu pri tvorbe vášho webu. Okrem neho si treba dať záležať aj na obsahu a interaktivite webu.

  Prečo to potrebujem?

  Nech je váš biznis akokoľvek úspešný a o zákazníkov nemáte núdzu, ale aj ak rozbiehate niečo nové, čo chcete rozšíriť medzi ľudí, váš web by vás mal reprezentovať. Keď sa niekto chce dozvedieť niečo o vašej firme, prvé, čo urobí, je, že si ju vyhľadá na internete. Ak sa aj dopracuje k informáciám, ktoré potrebuje, no dizajn stránky ho odradí, namiesto toho, aby ho presvedčil, niečo je zle. Web design má slúžiť celému webu a jeho funkciám. Má byť kreatívny a vyvolať dojem, ale zároveň musí pôsobiť seriózne a nechať vyniknúť to podstatné.

  Prečo zvoliť nás?
  Každé podnikanie sa vyznačuje svojou jedinečnosťou a osobitosťou, z ktorej čerpáme aj pri návrhu dizajnu pre váš web. Tvorbe dizajnu náš tím vychádza z vašich predstáv, ktoré kreatívne dotvára podľa najmodernejších trendov. Ak je dizajnovanie webu súčasťou vami objednanej kompletnej firemnej identity, pracujeme tak, aby sa dal jednotný vizuál použiť aj na ďalšie propagačné materiály (ako sú vizitky, hlavičkový papier a pod.)
 • Redesign

  Čo to je?
  Redizajn webu je služba určená už fungujúcim webom, ktorých vzhľad je už zastaraný, príp. web vyžaduje kompletnú prestavbu, súčasťou ktorej je aj jeho nový dizajn.

  Prečo to potrebujem?
  Mnohé firmy si na začiatku svojho podnikania vystačia s webom, ktorý len jednoducho prezentuje aktivity spoločnosti. Postupom času, ako firma rastie a ponúka stále nové a lepšie produkty a služby, aj jej webová stránka je jej už trochu „tesná“. Alebo jednoducho po pár rokoch už nepôsobí príťažlivo a moderne. Najvhodnejším obdobím na výmenu dizajnu je obdobie nasadenia novej reklamnej kampane alebo akcie a nový dizajn je vhodné zosúladiť do jednej grafickej štruktúry s ostatnými propagačnými materiálmi.

  Prečo zvoliť nás?
  Našou prioritou je neustále sledovať najnovšie trendy v oblasti webdizajnu a vychádzať z nich pri návrhu redizajnu pre váš web. V prípade vášho záujmu vám navrhneme nový dizajn na základe vašich požiadaviek, alebo môžete nechať všetko na nás a na našej kreativite.
 • Aktualizácia webu

  Čo to je?
  Aktualizácia vášho webu znamená priebežné dopĺňanie jeho obsahu tak, aby bola pre jeho návštevníkov stále zaujímavá a pôsobila dôveryhodne. Ak uvádzate v júli januárové novinky ako najnovšie informácie, pravdepodobne to nikoho nepresvedčí o serióznosti vašej firmy. Možno vám takýto návštevník dá ešte jednu šancu, no ak na webe opäť nenájde nič nové, sklamaný odíde a viac sa nevráti.

  Neodmysliteľnou súčasťou aktualizácie webu sú tieto body:
  pravidelné dopĺňanie nových textov o aktivitách vašej firmy
  upozorňovanie na nové služby alebo produkty
  rozširovanie webu o nový obsah, štruktúru a funkčnosť
  priebežné kompletné alebo čiastočné redizajnovanie webu podľa aktuálnych aktivít, kampaní a pod.
  web audit
  optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

  Prečo to potrebujem? Stále aktualizovaná webstránka je pre nového i vracajúceho sa návštevníka stále príťažlivá. Spolu s moderným webdizajnom vytvára dokonalú súhru vašej internetovej prezentácie a môžete sa na ňu spoľahnúť, že vás dôsledne reprezentuje.

  Prečo zvoliť nás?
  Možno vo svojej firme nemáte nikoho, kto by sa mohol popri svojich povinnostiach venovať aj tejto zodpovedej činnosti. Potrebujete na to totiž kvalifikovaného človeka, ktorý má prehľad nielen o dianí vašej firmy, ale aj o odborných aspektoch tejto práce. Našťastie môžete všetky podobné starosti hodiť za hlavu a zveriť aktualizáciu webu nám. Váš web bude v rukách profesionálov, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti so správou a vytváraním webových stránok a ich práca je rýchla a efektívna.
 • On/line formuláre

  Čo to je?
  Interaktívne nástroje sú súčasťou každej profesionálnej webstránky. Vďaka nim si vybudujete dôverný vzťah so svojimi zákazníkmi.

  Ide hlavne o:
  kontaktné formuláre
  online chat
  newsletter
  centrum podpory

  Prečo to potrebujem?
  Dokonale vyzerajúca a perfektne funkčná webstránka je len polovicou úspechu. Ide totiž len o jednosmernú komunikáciu, smerujúcu od vás smerom von. Okrem toho, že informuje návštevníkov o vašich aktivitách, produktoch a službách, by s nimi mala nadviazať aj partnerský kontakt. Vzájomná komunikácia posilní vaše vzťahy a zákazníci ocenia fakt, že sa na vás môžu kedykoľvek obrátiť.

  Prečo zvoliť nás?
  Na základe vašej činnosti vyhodnotíme vhodné interaktívne nástroje, ktoré môžete využiť na svojom webe. Zabezpečíme ich kompletnú realizáciu a funkčnosť počas celej doby trvania nášho servisu.
 • SEO optimalizácia

  Čo to je?
  SEO je skratka anglického termínu Search Engine Optimization. Ide o techniku, pomocou ktorej sa dá vo vyhľadávačoch dosiahnuť lepšie umiestnenie vašich stránok pri vyhľadávaní konkrétnych kľúčových slov. Napríklad, ak sa zaoberáte predajom parfémov, je pre vás dôležité, aby ste sa pri hľadaní hesiel „parfémy“, „parfémy online“ alebo „parfémy pre ženy“ umiestnili čo najvyššie a prilákali tak nových zákazníkov do vášho obchodu.

  Prečo to potrebujem?
  Na prvý pohľad ide o drobnú optimalizáciu vášho webu. Za ňou však musia stáť skúsenosti a tiež výsledky so správou SEO služieb, inak je neefektívna. Ak takúto prácu zveríte odborníkovi, môže dosiahnuť zázraky – vaše webstránky sa posunú vo vyhľadávačoch na vyššie miesta, čo je predpokladom vyššej návštevnosti a tým aj narastajúcej úspešnosti pri predaji produktov a služieb vašej firmy.

  Prečo zvoliť nás?
  Na začiatku SEO optimalizácie analyzujeme vašu činnosť, ponuku služieb alebo produktov, vaše plány, konkurenciu a všetky ďalšie aspekty. Na základe nej určíme vhodnú stratégiu SEO a kľúčové slová, na základe ktorých chcete byť na internete vyhľadávaný.

  Pri objednávke niektorého z našich produktov dostanete základnú optimalizáciu SEO zdarma. Tá zahŕňa katalogizáciu vašej stránky (link building), SEO url adresy a meta tagy. Odporúčame však využitie aj pokročilých nástrojov SEO, s ktorými sme vám kedykoľvek k dispozícii.

  K nadštandardným technikám patrí hlavne copywriting – čiže tvorba marketingových textov, ktoré „predávajú“ a tiež web audit – analýza návštevnosti webu a vhodných kľúčových slov.

  V prípadoch silného konkurenčného prostredia sa môže stať, že optimalizácia nie je efektívna a vaša stránka sa neumiestni hneď na 1. stránke vo vyhľadávači. Vtedy treba využiť niektorý typ platenej reklamnej kampane, ktoré vám pomôžu ešte viac.
 • Registrácia domén

  Čo to je?
  Doména je meno vašej stránky, pod ktorou je prístupná na internete. Skladá sa z názvu vašej firmy, projektu či komunity a koncovky. Koncovku domény si môžete vybrať podľa štátu, v akom pôsobíte (napr. .sk pre Slovensko, .hu pre Maďarsko), ale k dispozícii sú aj medzinárodné koncovky .com, .org, .net, .info alebo európska koncovka .eu.

  Prečo to potrebujem?
  Doména je hlavná súčasť firemnej identity. Je to niečo, čo si vaši zákazníci budú pamätať a spájať s vašimi produktmi a službami. Vhodne zvolená doména je vašou internetovou vizitkou a pri primárne internetových projektov sa stáva aj vašou značkou.

  Prečo zvoliť nás?
  Zaregistrovanie domény je právny úkon, od ktorého vás radi odbremeníme. Keďže spolu so zabezpečením webhostingu je to prvý krok k vašej novej webovej stránke, e-­‐shopu alebo portálu, radi sa postaráme aj o túto službu, aby sme pre vás zabezpečili maximálny komfort. Pripravíme všetky zmluvy, ktoré odošleme na národného registrátora pre Slovenskú republiku, ktorým je SK-­‐ NIC.

  Názov domény by mal vystihnúť podstatu webu, mal by byť ľahko zapamätateľný a tiež dobre čitateľný pre vyhľadávače. Ak si nie ste istý, aký názov domény by ste mali zvoliť, poradíme vám.
 • Webhosting

  Čo to je?
  Webhosting (alebo skrátene „hosting”) je služba, vďaka ktorej je vaša webová stránka, e-­‐shop alebo portál prístupná na internete. Každý takýto webový projekt je uložený na špeciálnych počítačoch (serveroch). Tie zabezpečujú, aby bol takýto projekt na internete stále dostupný aj so všetkými jeho funkciami.

  Prečo to potrebujem?
  Bez zabezpečeného webhostingu nemôže na internete fungovať žiadna stránka. Môžete sa však rozhodnúť, či chcete, aby sa o túto službu postarala externá firma alebo my v rámci práce na vašom webe.

  Prečo zvoliť nás?
  Keďže chceme, aby vaše stránky boli čo najrýchlejšie a najdostupnejšie, servery sú vybavené tým najvýkonnejším hardvérom a kvalitnou antivírovou ochranou.
 • Social media marketing

  Čo to je?
  Social media marketing alebo marketing s využitím sociálnych sietí prežíva práve veľký boom.

  Pre spropagovanie aktivít už dávno nestačí vytlačiť a porozdávať zopár plagátov, dokonca ani reklama v novinách, rádiu či dokonca televízií nemusí byť taká účinná, aká môže byť na sociálnych sieťach.

  Prečo to potrebujem?
  Sociálne siete hýbu svetom. Prečo? Minimálne na Facebooku je už takmer každý, je to miesto, kde sa sústreďuje bežný virtuálny svet každého človeka. Samozrejme, sociálne siete, to nie je len Facebook, ale aj Twitter, Youtube a ďalšie obľúbené služby. Všetky však majú komunitný charakter a umožňujú v reálnom čase takú komunikáciu medzi značkou a jej zákazníkmi, aká sa momentálne nedá dosiahnuť žiadnymi inými prostriedkami.

  Prečo zvoliť nás?
  Každým zdieľaným obsahom na sociálnych sieťach získavate odkaz, ktorý povedie na vašu stránku a ďalší odkaz, ktorý bude zaindexovaný vo vyhľadávačoch. Už len z tohto pohľadu je implementácia sociálnych sietí, ktorú pre vás vykonáme, veľmi dôležitou.

  Postaráme sa aj o to, aby ste vedeli tieto cenné nástroje dobre využívať a aby vám prinášali maximálny úžitok. A snáď sa pri nich aj sami zabavíte.
 • e-shop

  Čo to je?
  e-­shop je internetový obchod, v ktorom firmy môžu predávať svoje výrobky a služby zákazníkom bez ohľadu na miesto nákupu. Funguje ako interaktívny katalóg – jednotlivé položky je možné pridať do elektronického košíka a po zaplatení ho firma odošle zákazníkovi na ním určenú adresu alebo danú službu konkrétne zrealizuje.

  Prečo to potrebujem?
  Moderná doba, v ktorej je využívanie internetových služieb a nákup v e-shopoch už samozrejmosťou, sa u mnohých predajcov nestretá s nadšením. Internetové obchody pokladajú niektorí za ničiteľov klasického predaja v kamenných obchodoch, teda na miestach, kde si môže zákazník náš tovar alebo službu okamžite vyskúšať.

  Pravdou však je, že e-shop prináša mnohé výhody – celý sortiment výrobkov je neustále k dispozícií pre prehliadanie a nákup, zákazník si teda môže kúpiť váš produkt bez toho, aby ste ho momentálne mali na sklade. Interaktivita a prepojenosť umožňuje odporučiť zákazníkovi súvisiaci tovar, ponúknuť doplnkovú službu – jednoducho upútať jeho pozornosť tak, aby nakúpil čo najviac.

  Prístupnosť 24 hodín denne a 7 dní v týždni umožňuje zarábať e-shopu aj vtedy, keď vy oddychujete a môžete osloviť omnoho viac zákazníkov vašou ponukou, ktorá je inak obmedzená pre váš región.

  Prečo zvoliť nás?
  Naše skúsenosti a referencie od mnohých klientov hovoria, že ak je e-­‐shop profesionálne vytvorený a starostlivo rozvíjaný a udržiavaný, podiel predaja oproti klasickým kamenným obchodom je až 10-krát vyšší.

  Rôznymi modernými technikami a SEO nástrojmi dokážeme optimalizovať váš e-shop tak, aby boli vaše produkty ľahko viditeľné aj pre vyhľadávače, prostredníctvom ktorých prichádza na stránky e-shopov najviac zákazníkov.

  K dispozícii sú vám aj bonusové nástroje, ktoré vám pomôžu udržať si zákazníka, ako napr. vernostný program alebo žiadosť o spätnú väzbu pri nákupe.
 • Reklamné kampane

  Čo to je?
  Reklamné kampane sú dlhoročne osvedčený spôsob, ako zviditeľniť svoju webstránku, a teda aj svoj biznis. Je však dôležité vedieť, že nie každá forma je vhodná pre každý webový projekt. Výber tej správnej formy závisí od množstva faktorov. V ponuke tých najrozšírenejších spôsobov nemôže nikdy chýbať:

  1. PPC reklama - najefektívnejšia platená forma kampaní. PPC je skratka anglického termínu Pay Per Click (platba za preklik). Ide teda o takú reklamu, kde neplatíte za jej zobrazenie, ale až za to, že niekto na ňu klikne. Tento prístup je veľmi obľúbený, pretože všimnutie si reklamy aj na tom najlukratívnejšom mieste sa dá zaručiť len ťažko, ale priamy klik na reklamu znamená, že potenciálneho návštevníka vášho webu ste už zaujali, a k slovu sa dostáva oslovenie priamo vašou webovou prezentáciou, ktorú už máte medzitým perfektne pripravenú. Výhodou PPC reklamy je možnosť zacieliť ju na konkrétne obdobie, čas, región a dokonca aj cieľovú skupinu návštevníkov. Pri PPC kampaniach sa vaše odkazy zobrazujú do prvých piatich pozícií vo vyhľadávačoch alebo v reklamných boxoch na portáloch s článkami, v ktorých sa kľúčové slovo nachádza. Najznámejší poskytovatelia PPC reklám na Slovensku sú Google so službou Google Adwords a Etarget so svojimi partnermi (Zoznam.sk, Best.sk, Sme.sk, Pravda.sk, Bleskovsky.sk, Aktuality.sk, Trend.sk a pod.)

  2. Direct mailing - znamená posielanie reklamných ponúk priamo na e-­‐mail vášho zákazníka. Výhodou direct mailingu je zasiahnutie konkrétnych ľudí spôsobom, ktorý takmer každý používa dennodenne. Posielané e-­‐maily sú bohaté nielen na obsah, ale aj graficky, aby oslovili čo najviac svojich príjemcov. V rámci takejto správy môžete odkazovať priamo na svoj web a v rámci neho na vaše konkrétne produkty a služby.

  3. Bannery - ich tvorba patrí medzi drobné grafické práce, pretože ide rozmerovo o malé obrázky, následne umiestňované na lukratívnych miestach, hlavne na portáloch s vysokou návštevnosťou.

  Prečo to potrebujem?
  Prečo firma potrebuje reklamu? Vždy sa nájdu nezasiahnuté trhy a potenciálni zákazníci, ktorí o vašej firme nikdy nepočuli. Pri vhodnom výbere reklamného nástroja sa peniaze investované do reklamnej kampane onedlho vrátia a dokonca znásobia. Prečo teda neposunúť aj vaše podnikanie vpred?

  Prečo zvoliť nás?
  Poradíme vám pri výbere a zostavovaní reklamnej kampane. Na základe analýzy vašej činnosti vyberieme tie najefektívnejšie nástroje a pripravíme ich nielen po grafickej, ale aj technickej stránke. Vy sa tak môžete sústrediť na vylepšovanie toho, v čom ste odborníci vy – na zdokonaľovanie vašich produktov a služieb.
 • Firemná identita

  Čo to je?
  Firemná identita je všetko, čo tvorí imidž firmy – od svojho názvu, loga a sloganu, cez vytvorenie vlastných pečiatok, vizitiek, hlavičkového papiera až po kompletnú webovú prezentáciu a potrebné grafické a textové materiály.

  Samozrejmosťou sú:
  logo a firemné farby
  vizitky, pečiatky, hlavičkový papier
  slogan, ktorý si vaši zákazníci zapamätajú
  webová stránka s kompletným obsahom a skvelým dizajnom
  jednotný dizajn pre reklamné kampane
  propagačné materiály vašej firmy

  Prečo to potrebujem?
  Ak viete poskytovať profesionálne nejakú službu a vyrábať kvalitne rôzne výrobky, neznamená to ešte, že na trhu uspejete. Obľúbené slovíčko „marketing” nevyrieši zázračne všetky problémy tak, že ľudia budú nakupovať len u vás a zákazníci vás budú milovať. Hoci osvedčené marketingové techniky sú v mnohých prípadoch veľmi účinné, základom musí byť dobre vybudovaná kompletná firemná identita, ktorá na prvý pohľad jasne hovorí, o akú firmu ide, čo ponúka a ako sa chce prezentovať.

  Prečo zvoliť nás?
  Kvalitne pripravená firemná identita, ktorú pre vás navrhneme, bude do vášho okolia vysielať pozitívne signály o tom, prečo nakupovať práve u vás alebo prečo si zvoliť práve vaše služby. Príďte sa s nami porozprávať o vašich nápadoch a podnikateľskom zámere. Na základe vašich informácií vám pripravíme kvalitné podklady pre štart vášho biznisu.
 • Portály

  Čo to je?
  Portál je komplexnejšia webová stránka, ktorá okrem svojho základného obsahu odkazuje na ďalšie stránky, prípadne v sebe integruje rôzne funkcionality. Má komunitný charakter a prostredníctvom rôznych aplikácií a vnútorných systémov vytvára priestor na interaktívne stretávanie sa ľudí, ktorých spája spoločný záujem alebo činnosť (napr. informačný portál mesta, podniku, záujmovej aktivity).

  Prečo to potrebujem?
  Chcete vytvoriť miesto, kde sa budú ľudia stretávať, vymieňať si zážitky, skúsenosti, rady a budovať spoločné projekty? Ak máte záujem na tom, aby webová stránka slúžila v prvom rade ľuďom, ktorí sa budú podieľať na jej obsahu a vy chcete ich činnosť len koordinovať, je to pre vás správne riešenie.

  Prečo zvoliť nás?
  Vytvorili sme niekoľko portálov, ktoré teraz spájajú mnohých ľudí. Stačí, ak nám poviete o svojej predstave a my vám vypracujeme komplexné riešenie internetového portálu so všetkým, čo by mal obsahovať.

  Každý portál, na ktorom sa ľudia nestretávajú, je prázdny a neplní svoj cieľ. Pomôžeme vám preto na začiatok s rozbehnutím tejto aktivity a ponúkneme vám vhodné marketingové nástroje pre úspešný štart vášho portálu.
 • Tlačiarenské služby

  Čo to je?
  Pod tlačiarenskymi službami si môžete predstaviť všetky reklamné služby, ktorých cieľom je spropagovať vašu firmu, jej produkty a služby čo najširšiemu okruhu ľudí, ktorých chcete osloviť ako svojich súčasných alebo budúcich zákazníkov.

  Ide najmä o:
  tlač reklamných materiálov, letákov, plagátov, prospektov, publikácií, katalógov,
  grafiku pre billboardy,
  dizajn výkladov,
  reklamné poradenstvo.

  Prečo to potrebujem?
  Vaša firma je určite niečím osobitá a výnimočná, preto potrebujete jej jedinečnosť ukázať aj čo najväčšiemu počtu ľudí a ponúknuť im svoje služby. Dnes je reklamných materiálov okolo nás toľko, že sú nimi ľudia úplne zahltení.

  Treba vedieť, akou formou je vhodné propagovať konkrétny produkt, no i reklamu správne načasovať, aby bola čo najúčinnejšia. Preto sa odporúča zveriť reklamný servis do rúk jednej firme, ktorá pozná vaše potreby a ktorá vás bude propagovať komplexne.

  Prečo zvoliť nás?
  Široké portfólio našich služieb a dlhoročné skúsenosti na poli reklamy a marketingu vám zaručujú profesionálny prístup a merateľné výsledky využitia tlačiarenských služieb u nás.
 • Web kontrola

  Čo to je?
  Web kontrola je podrobná analýza vašej súčasnej webovej stránky, ktorá odhaľuje rôzne skryté chyby a nedostatky, upozorňuje na ne a ponúka návrh a ich opravu.

  1. Validita stránky – čiže to, ako je stránka naprogramovaná – kvalita kódu totiž ovplyvňuje umiestnenie stránky vo vyhľadávačoch, čo je v súčasnej dobe jeden z najdôležitejších faktorov. Stránka by mala spĺňať štandardy vytýčené kozorciom W3C a mala by byť naprogramovaná podľa všeobecne dohodnutých pravidiel.

  2. Kompatibilita v prehliadačoch – vo všetkých štandardných prehliadačoch (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari a Opera) by sa mala stránka zobrazovať čo najvernejšie. Sú pripustené isté odchýlky, ale zásadné rozdiely v zobrazovaní niektorých dôležitých prvkov sa považujú za chybu.

  3. SEO optimalizácia – podstatnou mierou ovplyvňuje umiestnenie stránky vo vyhľadávači (napr. Google), zistenie a odstránenie nedostatkov v tomto smere môže pomôcť novému prílevu zákazníkov na váš web.

  4. Pravopisné chyby – úroveň jazykového vyjadrovania na vašom webe priamo hovorí o vašej kvalite a profesionalite. Ťažko bude niekto nakupovať vo firme, ktorá si nedá záležať na tak dôležitom pravopise vo svojich textoch. Zodpovedným prístupom v tomto smere dávate najavo svoju serióznosť.

  5. Nefunkčné (mŕtve) odkazy – vznikajú na stránky pri odkazovaní na iné weby, ak sa medzitým odkaz z nich odstránil alebo presmeroval, ale aj v rámci jedného webu, ak sa mení štruktúra odkazov alebo pri aktualizácií informácií. Analýza nefunkčných odkazov je štandardný proces, ich prítomnosť však zdržuje návštevníkov vášho webu pri pohybe na ňom a čoskoro z neho radšej odíde, ako by mal neustále narážať na nefunkčné odkazy.

  Prečo to potrebujem?
  Ak máte pri pohľade na vašu webstránku pocit, že to nie je tá správna forma, ako sa chcete prezentovať na internete (napríklad preto, lebo stránka už má niekoľko rokov a doteraz nebol čas na jej vylepšenie), alebo máte jasný dôkaz o tom, že nefunguje tak, ako by mala a lámete si hlavu, ako by ste vyriešili problémy, ktoré vás na nej trápia, je čas na web kontrolu.

  Prečo zvoliť nás?
  Pri kontrole vášho webu sa zameriavame na najkľúčovejšie oblasti a po skončení analýzy vypracujeme komplexnú správu s návrhmi riešení vzniknutého stavu, ktoré dokážeme, samozrejme, pohotove vykonať.