O nás

Ako pracujeme

Poradenstvo v oblasti internetových služieb sú rôzne konzultačné služby, týkajúce sa nielen návrhu a prípravy vašej webovej prezentácie, zahŕňa však aj oboznámenie sa s komplexnými možnosťami podnikania cez internet a vysvetlenie všetkých potrebných služieb a terminológie.

Ešte stále sa nájdu firmy, ktorí o internete síce počuli, ale považujú všetky virtuálne aktivity len za nutné zlo. Veľakrát však stačí nechať si len vysvetliť všetky potrebné súvislosti a oboznámiť sa s očakávanými benefitmi vstupu do internetového prostredia a vaša spoločnosť sa môže posunúť opäť o kúsok ďalej.

Neveríte?
Vypracujeme pre vás podrobnú analýzu a návrh pre váš podnikateľský zámer a jeho prezentovanie na internete. Ten zahŕňa všetky služby od návrhu kompletnej firemnej identity až po marketingové aktivity tak, aby ste mali čo najväčšiu šancu uspieť v internetovom prostredí.

Medzi naše služby patria nasledovné: Web design, RedesignAktualizácia webuOn/line formuláreSEO optimalizáciaRegistrácia doménWebhosting, Social media marketinge-shop, Reklamné kampane, atď.

Niekoľko referencií